Darmowa dostawa
DARMOWO DOSTAWA JUŻ OD 300 ZŁ
Darmowa dostawa (Kurier DPD (PL) - PRZEDPŁATA) już od 300,00 zł.
Producenci
Promocje
Nakłuwacze UNIDEM 1,8 mm (200 szt.) jednorazowe niebieskie igła 21G głębokość 1,8mm
46,68 zł 39,50 zł 43,22 zł 36,57 zł
opak.
Schulke DESDERMAN PURE PŁYN 1L alkoholowy preparat do dezynfekcji rąk
29,64 zł 27,37 zł 27,44 zł 25,34 zł
szt.
Rękawiczki nitrylowe VELO rozmiar M nitrylowe NIEBIESKIE bezpudrowe (100 szt.)
54,43 zł 49,90 zł 50,40 zł 46,20 zł
opak.
SPORAL A wskaźnik do sterylizacji parą wodną (10 szt.)
51,84 zł 47,52 zł 48,00 zł 44,00 zł
opak.
Schulke MIKROZID AF LIQUID 1L - płyn do dezynfekcji powierzchni BEZ SPRYSKIWACZA
19,66 zł 18,25 zł 18,20 zł 16,90 zł
szt.
Przyłbica ochronna COMFORT STANDARD + 5 folii ochronnych BIAŁA
45,00 zł 43,00 zł 36,59 zł 34,96 zł
szt.
Półmaska ochronna 3M C112 FFP2 z zaworem wydechowym (1 SZT)
14,76 zł 13,78 zł 12,00 zł 11,20 zł
BIOSEPTOL 80 500 ml Z POMPKĄ płyn do chirurgicznej dezynfekcji rąk
28,73 zł 25,70 zł 26,60 zł 23,80 zł
szt.
Blog kategorie
Praca

Aktualnie poszukujemy:

Pracownik biurowy / Sprzedawca / Fakturzysta

Miejsce pracy: Piaseczno k/ Warszawy

Zakres obowiązków:
- Przyjmowanie zamówień składanych drogą telefoniczną lub elektroniczną (e-mail),
- Obsługa programu do faktur VAT w zakresie: wystawianie faktur VAT sprzedażowych, wprowadzanie faktur VAT zakupowych, dodawanie i usuwanie produktów do (z) kartoteki,
- Kontrolowanie stanów magazynowych,
- Przyjmowanie reklamacji od klientów,
- Składanie reklamacji do dostawców w przypadku niezgodności faktury zakupowej z otrzymanym towarem, niezgodności ceny zakupu z wcześniej ustaloną ceną.

Wymagania:
- Umiejętność obsługi komputera,
- Chęć do pracy, rzetelności i sumienności,
- Umiejętność obsługi programu Wapro Mag (WF-Mag) mile widziana.

Oferujemy:
- Pracę w rozwijającej się firmie,
- Szkolenie z obsługi programu do Faktur VAT – Wapro Mag (WF-Mag),
- Pełne wsparcie w ramach programu wdrożenia, który pozwoli na poznanie branży, oferowanego asortymentu, oraz rozwoju umiejętności sprzedażowo-handlowych,
- Możliwość awansu.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres praca@medimall.pl.
Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Hamed S.C. P.Hoffman, A.Hoffman, M.Hoffman z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl